0 0
215.00
€ 215.00
Profiteer nu!

6 dagen vakantie in de

Het knusse Château de Camurac ligt midden in het gebied van de Katharen en is een uitstekende keuze voor een actieve vakantie in de Pyreneeën. Zo kunt u in de schitterende omgeving prachtige fiets- en wandeltochten maken, kastelen en ruïnes bezichtigen, marktjes bezoeken, grotten bekijken of een uitstapje maken naar Carcassonne of Andorra.Wij kunnen u ophalen op het trein station van Ax-Les-Thermes, zie hiervoor de extra's. U kunt dus ook met de trein of het vliegtuig komen!

Productspecificaties

Levertijd 2
Merk TurboTronic
EAN 4260563033884

Productgeschiedenis

Datum Van Voor
19-01-2021 € 409 € 409
18-01-2021 € 409 € 409
17-01-2021 € 409 € 409
16-01-2021 € 409 € 409
15-01-2021 € 409 € 409
14-01-2021 € 409 € 409
13-01-2021 € 409 € 409
12-01-2021 € 409 € 409
11-01-2021 € 409 € 409
10-01-2021 € 409 € 409

Stuur mij een update over deze aanbieding!

Top