0 0
€ 49.00
€ 49.00
Profiteer nu!

Overnacht in hartje Al

In het historische centrum van Alkmaar ligt aan de Gedempte Nieuwesloot het statige Grand hotel Alkmaar. Een parel midden in het centrum van deze gezellige stad! Voor een toeristisch bezoek aan Alkmaar is het Grand Hotel Alkmaar een perfect vertrekpunt voor het verkennen van de stad met de bekende kaasmarkt, diverse musea, theaters en gezellige winkelstraatjes.Niet voor niets is Alkmaaréén van de mooiste winkelsteden van Nederland. Het prachtige monumentale pand waarin het hotel is gevestigd, benadrukt de elegantie en boutique-stijl van het Grand Hotel Alkmaar.

Productgeschiedenis

Datum Van Voor
01-04-2020 € 49 € 49
31-03-2020 € 49 € 49
30-03-2020 € 49 € 49
29-03-2020 € 49 € 49
28-03-2020 € 49 € 49
27-03-2020 € 49 € 49
26-03-2020 € 49 € 49
25-03-2020 € 49 € 49

Stuur mij een update over deze aanbieding!

Top