0 0
85.00
€ 85.00
Profiteer nu!

Op citytrip in Rotterd

Een bruisende stad van internationale allure. In dit luxe hotel ontbreekt het je aan niets; service van kwaliteit, prachtige hotelkamers en alles lekker dichtbij. Het hotel is tegenover het Centraal Station en op loopafstand van diverse bezienswaardigheden en het grootste winkelgebied van de stad.

Productgeschiedenis

Datum Van Voor
21-09-2020 € 180 € 180
20-09-2020 € 85 € 85
19-09-2020 € 180 € 180
18-09-2020 € 95 € 95
17-09-2020 € 95 € 95
16-09-2020 € 95 € 95

Stuur mij een update over deze aanbieding!

Top