0 0
€ 1.00
€ 1.00
Profiteer nu!

2 combitickets VESTROCK in Hulst met o.a. Kaiser Chiefs!

31 mei en 1 juni - de 10e editie van Vestrock vindt weer plaats in de Zeeuwse stad Hulst. Dance, rock- en popliefhebbers kunnen hun hart ophalen aan meer dan 60 live-acts. Met o.a. Kaiser Chiefs, Bizzey, Davina Michelle en meer!

Productgeschiedenis

Datum Van Voor
20-05-2019 € 1.00 € 1.00
19-05-2019 € 1.00 € 1.00
17-05-2019 € 1.00 € 1.00
16-05-2019 € 1.00 € 1.00
15-05-2019 € 1.00 € 1.00

Stuur mij een update over deze aanbieding!

Top