0 0
€ 1.00
€ 1.00
Profiteer nu!

2 combitickets VESTROCK in Hulst met o.a. Kaiser Chiefs!

31 mei en 1 juni - de 10e editie van Vestrock vindt weer plaats in de Zeeuwse stad Hulst. Dance, rock- en popliefhebbers kunnen hun hart ophalen aan meer dan 60 live-acts. Met o.a. Kaiser Chiefs, Bizzey, Davina Michelle en meer!

Productspecificaties

Prijs 1
Merk V
Subcategorie F

Productgeschiedenis

Datum Van Voor
20-05-2019 € 1.00 € 1.00
19-05-2019 € 1.00 € 1.00
17-05-2019 € 1.00 € 1.00
16-05-2019 € 1.00 € 1.00
15-05-2019 € 1.00 € 1.00

Deze aanbieding niet missen!

Wil je deze aanbieding niet missen doordat je per ongeluk vergeet te bestellen? Vul dan hieronder je emailadres in en wij sturen je een herinnering over deze aanbieding voordat deze verloopt.

Top